Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Site Haritası
İletişim
English
Skip Navigation Links

QuickScore

     
ABD Merkezli Balanced ScoreCard Institute onaylı Kurumsal Karne, Karneleme, Performans Yönetimi ve Dashboarding yazılımı

KURUMSAL PERFORMANS YÖNETİMİ

 

Performans Yönetimi Bir Zorunluluktur
Performans yönetimini ciddiye alma zamanı artık gelmiştir. Organizasyonlar yıllarca çok değerli zamanlarını performans yönetimi için doğru yöntemi aramakla harcamışlardır. Kurumsal performansı artırmak amacıyla tasarlanan yönetim araçları arasında, Kurumsal Karne açık ara en popüler olanıdır. Kurumsal Karne, tüm seviyelerde hedefleri, inisiyatifleri ve metrikleri kuruluşun stratejisine bağlamak, stratejiyi uygulamak ve yönetmek için bir organizasyonel çerçevedir. Kurumsal Karne finansal metriklerle diğer kilit performans göstergelerini müşteri, dahili iş süreçleri ve organizasyonel gelişim, öğrenme ve yenilikler perspektifleri etrafında birleştirir
Yaşayan Karneler
Kurumsal Karnenin amacı tüm organizasyonla paylaşılmış, sürekliliği olan, yaşayan bir sistem sağlamaktır. Karnenin sürdürülebilir ve kolaylıkla yayılabilir olması gerekir. Otomatik olarak ölçmek, iletmek ve görev atayabilmek için karnede teknoloji kullanılmalıdır. Sonunda, karne kurum kültürünün ve çalışanların iş deneyimlerinin bir parçası haline gelmelidir.
 
Otomasyonla Stratejiye Odaklanın!
Karnenin oluşturulduktan sonra tüm organizasyona yayılabilmesi çok önemlidir. Bir yazılım kullanmak organizasyondaki tüm çalışanların sebep-sonuç ilişkisini açık bir şekilde anlamasını kolaylaştıracak böylece çalışanlar stratejiyi uygulayabilecek, tüm organizasyon stratejiye odaklanabilecek ve arzu edilen stratejik duruma ulaşmak amacıyla düzeltme yapma fırsatı sunan bir ölçüm ve sürekli geribildirim mekanizması sağlanabilecektir
 
Kolaylıkla erişilebilen ve benimsenen web tabanlı bir sistem, hızla yayılan ve sürdürülebilen bir karne girişimine imkân verir.
 
QuickScore ile Etkin Performans Yönetimi
Spider Strategies’in QuickScore çözümü web tabanlı bir performans yönetimi yazılımıdır. QuickScore organizasyonunuzu 3 temel alanda dönüştürebilir: insanlar, süreçler ve belgeler.
 
İnsanlar: QuickScore organizasyonunuzdaki herkese herhangi bir web tarayıcısından güvenli ve güncel bilgi sağlar.
 
Süreçler: Stratejik İnisiyatiflerle Yönetim, Kurumsal Karne ve Metrik Analizi gibi güçlü araçları kullanarak performansı takip edin, kişilere görevler atayın.
 
Belgeler: Raporları oluşturun, izleyin ve yazdırın. Microsoft Office uygulamalarına aktarın. Ortak belgeleri yönetin ve değişiklikleri takip edin. 
  Kurumsal Karne
 
 
  QuickScore Grafikleri    QuickScore Göstergeleri    QuickScore Detay Metrik Gösterimi    QuickScore Strateji Haritası
 
Şekilleri büyük görmek için üzerine tıklayınız
 
TUIK verileri ile hazırladığımız örnek Dashboardlar için tıklayınız