Ali Tolga Moral

Genel Müdür

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu. Kariyerine profesyonel yönetici olarak başlayan ve buzdağının altındaki sorunları çözmeye olan ilgi, bilgi ve yeteneği ile kısa sürede danışmanlık sektörüne transfer olan Moral son on yılda ulusal ve uluslararası alanda, aralarında Azercell, Başak Groupama, Deutsche Post Global Mail, DHL Express, Eczacıbaşı İntema, Ekol Lojistik, Eti, Finansbank, İddaa, Türk Telekom, Avea, TTNET, Turkcell ve Türkiye Finans'ın da bulunduğu seçkin kurumlara hizmet sundu.

Moral, girişimci, yönetici, moderatör, danışman ve eğitimci rollerinin yanı sıra çeşitli kuruluşların icra ve yönetim kurullarında da rol almaktadır.

Tolga'ya ulaşın

Tuğrul Pekin Moral

Yönetici Danışman

Ankara Üniversitesi Eczacılık fakültesi mezunu olan Tuğrul Pekin Moral devlet ve SSK kurumlarında eczacılık ve özel eczane mesul müdürlüğü ile başlayan kariyerini SSK'da yöneticilik ve ilaç komisyonu üyeliği ile sürdürmüştür. Üstün performansı ile ilaç sektörünün dikkatini çeken ve pazarın önde gelen firmalarından birinde satış yöneticisi olarak kariyerini sürdüren Moral yerel ve uluslararası ilaç şirketlerinde 35 yılın üzerinde üst düzey pazarlama ve satış yönetimi tecrübesi sahibidir. Büyük boyutlarda çok sayıda şirket birleşmesine liderlik etmiş, farklı segmentlerde yüzlerce ilacın lansmanını planlamış, satış ve pazarlama stratejilerini oluşturmuş, ekiplerini kurmuş ve uzun yıllar iddialı iş hedeflerini üstün performans ile yerine getirmiştir. Bilim İlaç, Hoechst, Hoechst Marion Roussel, Aventis ve Sanofi Aventis yöneticilik yapmış olduğu şirketlerden bazılarıdır. 2007 yılından bu yana Sistema'da Yönetim kurulu üyeliğini yürütmekte bulunan Moral yönetici, moderatör, danışman ve eğitimci rollerinin yanı sıra çeşitli kuruluşların icra ve yönetim kurullarında da rol almaktadır. 

Tuğrul'a ulaşın

Meltem Avşar Bereket

Kıdemli Yönetici Danışman

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde lisans, Michigan State Üniversitesi'nde MBA programında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Avşar çalışma hayatına Karma International'da Süreç Uzmanı olarak başladı. Ardından Chicago'da R.R. Donnelley firmasında Kıdemli Süreç Mühendisi ve Kıdemli Entegrasyon Lideri görevlerini üstlendi. Bu dönem zarfında tedarik zinciri yönetimi, 6 Sigma uygulamaları, şirket birleşmeleri gibi pek çok farklı konuda çalıştı.. Meltem Avşar yeniden yapılandırma, süreç modelleme, analiz ve iyileştirme, performans yönetimi ile organizasyonel tasarım konularında farklı sektörlerdeki projelerde yönetici ve danışman olarak yer almaktadır.

Meltem'e ulaşın

Bilal Topaloğlu

Yönetici Danışman

İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında bölüm üçüncüsü olarak mezun olan Bilal Topaloğlu, iş hayatına sektörünün öncüsü bir hizmet firmasında yönetici adaylığı ile başlamış, ISO 9000 ve Kurumsal Karne konularında önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Kısa süre içinde başarıları ve önerileri ile üst yönetimin dikkatini çekmiş ve şirketin yurtdışı iştirakinde görevlendirilmiştir. Kariyerine daha sonra bir Garanti Bankası iştiraki olan Garanti Teknoloji’de devam eden Topaloğlu burada Dinamik Teklif, Mini Şube, Endeksli Mevduat Ürünleri gibi çok önemli projeleri hayata geçirmiştir. Hizmet ve finans sektörlerindeki deneyimlerinden sonra Topaloğlu, Sistema danışmanlık ekibine katılmıştır.

Bilal'e ulaşın

Nedret Bilge

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Nedret Bilge yaklaşık 23 yıldır, taşıma, lojistik, üretim ve telekomünikasyon firmalarında görev almış özellikle Pc-Server yönetimi, bilgi güvenliği, Network (LAN-WAN) konularında ileri uzmanlık, geliştirmiş bilişim sektörü ISO kalite süreçlerinde ileri seviyede çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Bilge uluslararası firma deneyimi ve yurtdışı iş tecrübeleriyle 2008 yılında Sistema danışmanlık ekibine katılmıştır.

Nedret'e ulaşın

Burak Aydın

Danışman

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Mezuniyetini takiben 2014 yılında Sistema danışmanlık ekibine katıldı. Sistema ekibi ile telekomünikasyon, perakende ve otomotiv sektörleri başta olmak üzere süreç yönetimi projelerinde yer aldı. 2017 yılında Yapı Kredi ile bankacılık sektöründe tecrübe kazanan Burak Aydın bugün Sistema danışmanlık ekibinin bir üyesi olarak danışmanlık projelerinde rol almaya devam etmektedir.

Burak'a ulaşın

Sibel Velioğlu

Ofis ve Idari Destek Sorumlusu

Sibel'e ulaşın

Sibel Arıcı

Muhasebe Sorumlusu

Sibel'e ulaşın